Genç Bayrak Gazetesi

Baikad Yeniden “Tüfekçioğlu” Dedi

Baikad Yeniden “Tüfekçioğlu” Dedi

Balıkesir İş Kadınları Derneği (BAİKAD) 11. olağan genel kurulunu Otel Basri’de yaptı. Balıkesir İş Kadınları Derneği’ne yeniden Başkanı seçilen Nurbin Tüfekçioğlu, BAİKAD’ın her geçen yıl büyüdüğünü ve yepyeni projelerle faaliyetlerine devam edeceğini söyledi.

Tüfekçioğlu genel kurulda yaptığı konuşmada, “Balıkesir İş Kadınları Derneği olarak geride bıraktığımız süreçte güzel işler başardık. Kadın istihdamı hususunda bir çok projeye imza attık. Bunların yanı sıra bir çok muhtaç aileye de yardım eli uzattık” dedi.

BAİKAD isminin artık Türkiye’de örnek olarak gösterildiğini belirten Tüfekçioğlu, “Dernek olarak büyük işler başardık. Projelerimizle kadınların iş gücünün artırılması, aileye ekonomik katkı ile sosyal hayata katılımlarının sağlanmasını amaçladık. Her yıl kimsesiz çocuklar adına düzenlediğimiz etkinliklerle onların yüzünü güldürdük” şeklinde konuştu.

Balıkesir İş Kadınları Derneği’nin bu yıl da aynı tempo ve heyecanla çalışmalarına devam edeceğini söyleyen Tüfekçioğlu, “BAİKAD olarak her geçen sene güçleniyor ve yeni üye katılımlarımızla büyüyoruz. Bu yıl ki yeni yönetim kurulumuzun da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Nurbin Tüfekçioğlu’nun güven tazelediği BAİKAD’ın 11.olağan genel kurulu sonucu oluşan yönetimde ise şu isimler yer alıyor: “Hürriyet Turan Tabanlı, Füsun Turfullu Örnekçi, Şule Şahan, Zeynep Sağlam, Ayşen Kavunoğlu, Jale Bayraktar, Arzu Albayrak, Hacer Konuk, Sema Yıldırım Souleiman ve Selda Mırıkyiğit”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ