Genç Bayrak Gazetesi

Bakan Özlü’den Büyükşehir’e Destek

Bakan Özlü’den Büyükşehir’e Destek

Balıkesir’de bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u makamında ziyaret etti. Başkan Uğur, Bakan Özlü’ye belediye hizmet binası giriş katında sergilenen mega projelerin maketlerini göstererek, projeler hakkında bilgi verdi.

Balıkesir Üniversitesi’nin (BAUN) Akademik Yılı Açılış Töreni ve biz dizi program için Balıkesir’e gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Genel Sekreteri Osman Yenidoğan ve Daire Başkanları tarafından karşılanan Bakan Özlü’ye Vali Ersin Yazıcı, AK Parti Milletvekilleri Kasım Bostan, Sema Kırcı, AK Parti İl Başkanı Dinçer Orkan ve ilçe belediye başkanları eşlik etti.

Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde Bakan Özlü’ye, belediye hizmet binası giriş katında sergilenen mega projelerin maketlerini gösteren Başkan Uğur, projeler hakkında bilgiler verdi. Mega Projelerin MIPIM Fuarı’nda sergilendiğini söyleyen Başkan Uğur, projelere uluslararası dev şirketlerin talip olduğunu söyledi. Bakan Özlü’de Başkan Uğur’a projelerden ötürü teşekkür ederek Türkiye’yi dünyada en iyi şekilde tanıtan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Daha sonra Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin şeref defterini imzalayan Bakan Özlü’ye Başkan Uğur tarafından zeytinyağı, Yağcıbedir halısı ve Büyükşehir tarafından özel olarak Darphaneye bastırılan hatıra para hediye edildi. Kısa ziyaretin ardından Vali Yazıcı, Başkan Uğur ve beraberindekiler ile birlikte Yeni sanayi Sitesi Camii’nde Cuma Namazı kıldıktan sonra yeniden belediyeye gelerek kendisi için düzenlenen öğle yemeğine katıldı. Bakan özlü daha sonra Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlenen açılış törenlerine katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ