Genç Bayrak Gazetesi

Balıkesirspor’da İcra Memurları Kapıyı Çaldı

Balıkesirspor’da İcra Memurları Kapıyı Çaldı

Balıkesirspor’da 13 eski futbolcunun alacaklarının tahsili için FİFA’ya müracaat etmesinin ardından takımın eski futbolcularından Ali Öztürk’ün avukatları ve icra memurları Balıkesirspor Tesislerine geldi. Ali Öztürk ise sosyal medyadan yaptığı açıklamada, 320 bin liralık alacağını 200 bin liraya düşürdüklerini onu da 30’ar bin liralık taksitlerle alacağını ancak sadece bir kez hesabına para yatırıldığını açıkladı.
Balıkesirspor’da icra şoku yaşanıyor. Yıllarca Balıkesirspor formasını giyen ’Koca Pabuç’ lakaplı Ali Öztürk’ün avukatları ve icra memurları Balıkesirspor tesislerine gelerek icra işlemi yapmak istedi. Kulüp yönetimi ile masaya oturan görevliler borcun acilen ödenmesi konusunda taahhütte bulunan yönetim kurulu üyeleri ile anlaştı. Yaşanan olayın ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Ali Öztürk ise yaşanan olaylara açıklık getirdi.
“Takımdan ayrılmak istemedim”
Ali Öztürk, kulübün devre arasında takımdan ayrılmak istediğine yönelik açıklama yaptığını oysa kendisinin hiç bir zaman takımdan ayrılmak istemediğini söyledi. Öztürk, “Devre arasında takımdan ayrılmak istediğimle alakalı kulübüm açıklama yaptı. İşin aslı ben hiç bir zaman kulübümden ayrılmak istemedim. Hocamız Fikret Yılmaz beni takımda düşünmediğini yönetime iletmiş, bunu bana kulüp bana iletti. Bende ’ben çalışırım, çabalarım hocamızın gözüne girmeye çalışırım’ dememe rağmen kesinlikle hiçbir şekilde kadroda düşünülmediğim bana aktarıldı. Kulübümde uzun zamandır para almadığımdan dolayı birikmiş alacaklarım üzerinden pazarlık kısmına geçildi. Ben en son 320 bin TL’lik alacağımın 120 bin liralık kısmını bırakmaya razı oldum. Bu önerim kabul edilmedi görüşmeler tıkandı. Alt yapıyla antremanlara başladım. Kulübüm 25 kişilik yeni kadroda bana yer vermemiş. Yer dolu olduğundan değil çünkü ilk yarı sakatlanan ve sahalara o sezon dönmemesi kesinleşen Yago kadrodaydı ve süreç bu şekilde devam etti” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ