Genç Bayrak Gazetesi

Bandırmalılar’a “Aşk Terapisi”

Bandırmalılar’a “Aşk Terapisi”

Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında Bandırma’da sahnelenen “ Aşk Terapisi “ isimli tiyatro oyunu izleyiciden tam not aldı.
İstanbul Jest Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen, Hülya ve Macit Koper’in kaleme aldığı, Somer Karvan’ın yönetmenliğini yaptığı iki perdeden oluşan ve ünlü tiyatrocular Janset, Suzan Aksoy, Yusuf Atala, Somer Karvan ve Fulden Akyürek’in oyuncu kadrosunda yer aldığı Aşk Terapisi isimli tiyatro oyunu, Bandırmalı sanatseverlerle buluştu.
Oğlunu evlendirmek isteyen meraklı annesi, muayenehaneye gelen garip tiplerdeki hastaları ile kendi bilinçaltıyla başa çıkmaya çalışan sıradan bir terapist olan Sorgun’un, ilkokul aşkı Arzu ile karşılaştıktan sonra başına gelen komik olayları anlatan oyun, izleyenleri kahkahaya boğdu.
Tiyatro oyununun sonunda ünlü oyuncuları başarılı performansları nedeniyle tek tek tebrik eden Belediye Başkanı Dursun MİRZA, “Bu akşam bizlere bu güzel tiyatro oyununu izlettiren ve bizlere bu güzel geceyi yaşatan değerli sanatçılarımıza çok teşekkür ediyorum. Aşk Terapisi’ni salonu tıklım tıklım dolduran hemşerilerim gibi ben de büyük bir keyifle izledim. Ayrıca sizleri Bandırma’da ağırlamaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduk. Hepinizi o güzel performanslarınızdan dolayı gönülden tebrik ediyorum. Umarım başka tiyatro gecelerinde siz değerli sanatçılarımızı yeniden Bandırmamız’da halkımızla buluştururuz” diyerek günün anısına Suzan Aksoy’a çiçek takdim etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ