Genç Bayrak Gazetesi

BANSİAD’dan olağan genel kurul

BANSİAD’dan olağan genel kurul

Bandırma Sanayici ve İşadamları Derneğinin Olağan Genel Kurulu 27.01.2016 tarihinde gerçekleştirilerek yeni Yönetim Kurulu belirlenmiştir. Yönetim Kurulu Başkanlığına Sayın Yalçın CÖMERT, üyeliklere Sayın Gülin İŞGÜDER ERDAN, Sayın Vahit ATÇI, Sayın Selim Dinçer ÜNVER ve Sayın Hüseyin MUSLUBAŞ seçilmişlerdir. 

             Dernek yenilenen yönetimi ile birlikte bölge ekonomisi ve ülke sanayinin geliştirilmesine katkıda bulunmaya yeni bir şevkle devam edecektir. Bu temel amaç çerçevesinde önümüzdeki dönemde de bir yandan bölgemiz ve ülkemizde yaşanılan sorunlara çözüm yolları belirlemeye çalışılırken, diğer yandan çözüme yönelik uygulamaların hayata geçirilmesi için gerekli kamuoyunun yaratılmasına gayret edecektir.

             Özellikle Bandırmanın ekonomik ve sosyal gelişme potansiyelini ortaya çıkarabilmek için değişik projeleri hayata geçirmeye çalışılacak. Amaç kentimizi her yönü ile geliştirerek bölgesine ve ülkesine ekonomik ve sosyal açıdan önemli katma değeler sağlayan bir cazibe merkezi haline getirmek olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ