Genç Bayrak Gazetesi

BANÜ ile HasTavuk A.Ş. Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

BANÜ ile HasTavuk A.Ş. Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
  • 13 Eylül 2021, 07:13

Onyedi Eylül Üniversitesi ile HasTavuk Gıda Tarım Hayvancılık San. ve Tic. A.Ş. arasında öğrencilerinin yapacakları staj uygulamaları, lisansüstü öğrencilerinin tez ve proje faaliyetleri ve öğrenci topluluk faaliyetlerinin desteklenmesi amacıyla bir iş birliği protokolü imzalandı.
HasTavuk A.Ş. yönetim binasında gerçekleşen protokol imza törenine Onyedi Eylül Üniversitesi’nden Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş ve Prof. Dr. Celalettin Yanık, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Adem Dalcalı, Susurluk MYO Müdürü Prof. Dr. Bünyamin Söğüt ile Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Adem Kabasakal ve Dr. Öğr. Üyesi Derya Babacan, BANÜ-TTO A.Ş. Genel Müdürü Dr. Cem Aldağ, Mekatronik Mühendisliği Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Cemil Közkurt, Gıda Kalite Kontrolü ve Analiz Programı Öğr. Gör. Ramazan Ülkü Çetin katılırken, HasTavuk A.Ş.den Beyaz Et Genel Müdürü Şahin Aydemir, Kesimhane Grup Müdürü Barış Alpay, Üretim Müdürü Mehmet Bildibay, Ar-Ge Yöneticisi Tugay Cengiz ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Bircan Özkan katılım gösterdi.
Onyedi Eylül Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir ile HasTavuk A.Ş. adına Beyaz Et Genel Müdürü Şahin Aydemir’in imza attığı protokol töreni toplu fotoğraf çekimiyle son buldu. /Okan Karaman

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ