Genç Bayrak Gazetesi

BANÜ’de GMKA Proje Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

BANÜ’de GMKA Proje Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi
  • 25 Aralık 2021, 07:39

Onyedi Eylül Üniversitesi tarafından Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) projeleri hakkında bilgilendirmelerde ve istişarelerde bulunmak üzere GMKA yetkililerinin de katılımıyla toplantı düzenlendi.

Senato Salonu’nda gerçekleşen ve Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nureddin Cengiz, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oktay Eray, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nurettin Konar ve projeye başvuruda bulunabilecek olan akademisyenlerin katıldığı toplantıya Güney Marmara Kalkınma Ajansından Genel Sekreter Abdullah Güç, Balıkesir Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Ali Koç, Kırsal Ekonominin Geliştirilmesi Birim Başkanı Hüseyin Kerem Öner, Turizmde Destinasyon Yönetimi Birim Başkanı Candan Şahin ve İmalat Sanayinde Kurumsallaşma ve Dönüşüm Birim Başkanı Emrah Bozkurt katılım gösterdi.
Oldukça verimli geçen toplantıda, projeler ile ilgili genel bilgiler paylaşılırken başvuruya açık olan Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) hakkında da bilgiler verildi.
Ömer TURAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ