Genç Bayrak Gazetesi

Banvit BK’dan Nezaket Örneği

Banvit BK’dan Nezaket Örneği

Bandırmayı basketbolla buluşturan ve yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle de örnek bir spor kulübü profili çizen Banvit Basketbol Kulübü Bandırmalının gönlünü kazanmayı sürdürüyor.

15 Ekim tarihli İlkHaber gazetesinde yer alan Bandırma Konuşuyor serisinde konuşmasının bir bölümünde ‘’Basketbol açısından çok şanslıyız . Banvit Bandırmaya basketbolun önemini aşıladı çok şey borçluyuz. Gençlere önem verdi şimdi de bunun meyvelerini topluyoruz’’ ifadelerini kullanan Tostçu Mesut isimli işletmenin sahibi Mert Türköz ilerleyen günlerde bir sürprizle karşılaştı.

Verdiği röportajdan birkaç gün sonra Banvit Basketbol Kulübünden bir zarf alan Mert Türköz Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç’ın teşekkür mektubu ile karşılaştı.

Özkan Kılıç imzalı mektupta , Mert Türköz’ün gazeteye verdiği röportajda Banvit Basketbol Kulübünün Bandırmaya kattığı büyük değerden bahsetmesinin dikkatlerini çektiği ve kendilerini gururlandırdığı ifade edilirken Türköz’e teşekkür edildi.

Banvit Basketbol Kulübü bir kez daha spor severlere ve takımlarını takip eden kitlelere karşı olan ilgisi, saygısı ve nezaketi ile takdir topladı.

Diğer yandan Banvit Basketbol Kulübünün bu tutumu , kurumsallaşma yolunda ciddi çalışmalara imza atan Bandırmaspor’a halkla ilişkiler ve halkı takımla kucaklaştırma noktasında rol model olabilir düşüncelerini gündeme getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ