Genç Bayrak Gazetesi

“Başarı İçin Hızlı Hafıza Teknikleri Eğitimi”

“Başarı İçin Hızlı Hafıza Teknikleri Eğitimi”

Birçok insan isim veya numaraları unutmanın, sunum sırasında ekrandan okumaya çalışmanın veya duraksamalar yaşamanın ne olduğunu bilir. Peki beyninizi istediğiniz şeyleri hatırlamaya programlayabilseydiniz hayatında neler değişirdi? Chester Santos’un Sola Akademi’den 1 Aralık tarihinde çıkacak “Başarı İçin Hızlı Hafıza Teknikleri Eğitimi” adlı yeni kitabı tam da bu unutkanlık sorununu çözümlemek için yazılmış bir kitap.

Kendi alanlarında en üst kademede olan insanların gerçek görüşlerini içeren “Başarı İçin Hızlı Hafıza Teknikleri Eğitimi” yaşam boyu akıl sağlığı için zihninizi güçlendirerek en değerli varlığınıza yatırım yapmanızı sağlayacak.

Gerçekten işe yarayan pratik hafıza eğitimiyle yaşamını değiştirebilirsin!
Hafıza eğitiminde evrensel lider Chester Santos hafızanı güçlendirmeni sağlayacak teknikleri büyük bir dikkatle hazırladı. Eğlenceli akıl oyunlarını günlük hayatının bir parçası haline getirirsen “Başarı İçin Hızlı Hafıza Teknikleri Eğitimi” okurlarına şunları sağlayacak:

•Tanıştığınız her müşterinin, müvekkilin, iletişim kurduğunuz her insanın ismini hatırlamak.
• Notlara ihtiyaç duymadan hafızanızdan herhangi bir sunumu yapmak.
•Sürekli ve mükemmel bir şekilde sayıları hatırlamak.
•Daha kısa bir sürede etkin bir şekilde öğrenmek için yeteneğinizi geliştirmek.
•Yeni bir dilde ustalaşmak.

Kaliforniya Üniversitesi Nöroloji Profesörü, Dr. Adam Gazzaley’ın kitap hakkında yorumu ise; ‘Chester’ın teknikleri ihtiyaç duyduklarınızı hatırlamak için eğlenceli ve etkili yollar sunuyor.’

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ