Genç Bayrak Gazetesi

BAŞKAN AVCI ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYOR

BAŞKAN AVCI ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYOR

AVCI 7’DEN 70’E HERKESE DOKUNUYOR

DSC_0016

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri için çalışmalarını sürdüren Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, ilçede ve çevre ilçelerde çalışmalarını sürdürüyor. Seçimlerin önemini vatandaşlara anlatan Avcı, huzur ve istikrarın sürmesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek istiyor.

Balıkesir’in Altıeylül ilçesi Belediye Başkanı Hasan Avcı, 24 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarını hızlandırdı. Gündüzleri mesai saatleri içerisinde belediye ve seçim çalışmalarına yoğunlaşan Başkan Avcı, mesai saatleri dışında ve hafta sonları gece yarılarına kadar seçim çalışması yürütüyor. Gittiği yerlerde sıkmadık el bırakmayan Avcı, 7’den 70’e herkese dokunuyor.

DSC_0040 DSC_4845 DSC_8561 DSC_8550 DSC_9692 DSC_9942

Seçim çalışmalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti çalışmalarını anlatan Başkan Avcı, seçimler için vatandaşlardan huzur ve istikrar ortamının sürmesi için destek istiyor. Başkan Avcı sadece kendi ilçesinde değil, çevre ilçelerde partisi tarafından düzenlenen seçim çalışmalarına da katılarak vatandaşlarla bir araya geliyor.

Başkan Avcı vatandaşları sadece seçim çalışmaları için ziyaret etmiyor. Kırsal mahallelerde cemiyetler tarafından düzenlenen hayırlara, sünnet törenleri ve evlilik merasimlerine de katılan Avcı, vatandaşların sevinçlerine, kimi zaman ise üzüntülerine de ortak oluyor. İlçedeki 94 mahalleyi tek tek gezen ve vatandaşlarla buluşan Avcı, belediyenin hizmetlerini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti iktidarının 16 yıllık çalışmalarını da vatandaşlara anlatıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ