Genç Bayrak Gazetesi

Belediye Başkanı Kafaoğlu’ndan, ‘Recep Tayyip Erdoğan’a Ziyaret

Belediye Başkanı Kafaoğlu’ndan,  ‘Recep Tayyip Erdoğan’a Ziyaret

Balıkesir Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Bahçelievler Mahallesi’nde oturan Gökhan-Merve Erdoğan çiftinin minik oğulları, Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti.

Balıkesir’in Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, 5 Ağustos 2016 tarihinde doğan ve ailesi tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isim ve soy ismini taşıyan bebeğe uzun ömürler diledi. Erdoğan ailesi ile uzun süre sohbet eden ve bebeği kucağından indirmeyen Başkan Kafaoğlu, Erdoğan ailesini oğullarının isimlerini Recep Tayyip Erdoğan olarak koydukları için teşekkür etti. Kafaoğlu, minik Erdoğan’a sağlıklı, sıhhatli ve huzur dolu bir ömür dileyerek, “Minik yavrumuz ismini taşıdığı Cumhurbaşkanımız gibi inşallah vatanına, milletine ve ailesine hayırlı bir evlat olur” dedi.

Gökhan-Merve Erdoğan çifti de Başkan Zekai Kafaoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı çok seviyoruz, saygı duyuyoruz. Kendisini beğeni ile izliyoruz. Türkiye’mizin gelişmesi, büyümesi adına güzel çalışmalar yapıyor. Oğlumuz dünyaya gelince hayranlık duyduğumuz Cumhurbaşkanımızın adı Recep Tayyip ismini koyduk. Oğlumuz da inşallah gelecekte başarılı biri olur, gurur duyarız” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ