Genç Bayrak Gazetesi

Best Balıkesir’de Hakemlere Öfke

Best Balıkesir’de Hakemlere Öfke

SPOR Toto Basketbol Ligi’nde Demir İnşaat Büyükçekmece’ye evinde 80-77 yenilerek 2’nci maçından da mağlubiyetle ayrılan Best Balıkesir’un antrenörü Mete Babaoğlu, hakemlere tepki gösterdi.
“Hakemler bizi evimizde resmen doğradı. Basketbol uçtu gitti, hakemlik hala yerinde sayıyor” diyen tMete Babaoğlu, şöyle devam etti:
“Yeni sezon, yeni salon, yeni takım dedik. Fakat evimizdeki ilk maçımızda haksızlığa uğradık. Balıkesir bunları hiç hak etmiyor. Bir kere hakem ataması başından beri yanlış. Hafta başından beri bu hakemlerin bu maçı yönetemeyeceğini konuşuyorduk.”
Sezonun henüz 2’nci haftasında evlerinde hakem kurbanı olduklarını dile getiren Mete Babaoğlu, açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Çok sinirliyim. Federasyon lig öncesi bizi İstanbul’a davet etti. Hakem ve liglerle ilgili bir takım açıklamalarda bulundular. Ama gördüm kü bunların hiç biri sahada yok. Eski hamam, eski tas, değişen bir şey yok. Hakem Ziya Özorhon 20 düdük çaldıysa 18’i aleyhimizeydi. Daha sezon başında hakemin üzerine gitmek istemiyorum ama hiç değişiklik olmamış. Bundan sonraki maçlarımız biraz daha zor. Ancak şartlar böyle, çıkıp mücadele edeceğiz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ