Genç Bayrak Gazetesi

BG PROJE GRUBU EMLAK WPAŞAKENT PROJESİNİ BASINA TANITTI

BG PROJE GRUBU EMLAK WPAŞAKENT PROJESİNİ BASINA TANITTI

BG Proje Grubu ve Mak Emlak Kurumsal Yatırım Danışmanlığı tarafından Bandırma Paşabayır Mahallesi’nde yapımı devam eden Wpaşakent Konutları satış temsilciliği sözleşmesi imzalandı.

Bandırma Grand Asya Hotel’de basına açık olarak düzenlenen satış temsilciliği sözleşmesi imza törenine BG Proje Grubu adına Genel Müdür Barış Gülmüş, Yönetici Müdür Alp Şerbetçiler ve şirket çalışanları, Mak Emlak Kurumsal Yatırım Danışmanlığı adına Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Mak, Finans Müdürü Sefer Durak ile şirket yöneticileri katıldı.

BÖLGEMİZDE BİR İLK

Bölgemizde bir ilk niteliğinde gerçekleşecek Wpaşakent projesi 4800 metrekare alan üzerine kurulu 3 blok ve 83 daireden oluşuyor. Satışlarının dörtte birinin proje aşamasındayken satıldığı öğrenilen WPaşakent yeni nesil yaşam konutları projesinde 1+1, 3+1, 4+1 ve VIP seçenekleriyle kaliteli bir yaşamın yuvası kurulması amaçlanıyor.

ÜST DÜZEY MÜHENDİSLİK VE TEKNİK ALT YAPI

Törende konuşan BG Proje Grubu adına Genel Müdür Barış Gülmüş “Benzerlerine metropol kentlerde rastlanan Wpaşakent yeni nesil yaşam alanları projesi mühendislik aşamasından, satış noktasına kadar proje ekibimiz tarafından teknik altyapı ve üretim detayları uzman mimar ve mühendis ekibimiz tarafından büyük titizlikle seçildi. Bandırma’da diğer konut projelerine göre ferah iç mekanları ile yeni konut projesi deneyimi sunacak olan wPaşakent projemiz rahat ve konforlu bir yaşam için tüm detaylar unutulmadı. Wpaşakent’te ev ev sahibi olacak seçkin ev sahipleri Wpaşakent’e taşınırken sadece tercih edeceği mobilya, perde, elektronik ev aletlerini seçecek. Ayrıca ortak kullanımlı yaşam ve eğlence merkezlerinden elde edilecek gelirler ile site yönetimi aidatlarının düşük olması hedefleniyor” dedi.

ANA ARTERLERE 5 DAKİKA UZAKLIKTA

Wpaşakent projesi Cumhuriyet İlkokulu, Hasan Atlı Orta Okulu Bahçeşehir Koleji’ne ve toplu taşıma araç duraklarına yürüme mesafesi konumunda olup Bandırma’nın merkezinde oluşturduğu yeni yerleşim alanlarıyla, ihtiyaç duyabilecek tüm ana arterlere (Hastane, Okul, Devlet Dairesi, AVM) 5 dakika uzaklık konumunda.

24 SAAT GÜVENLİK PERSONELİ

Güvenliğin en üst düzeyde düşünüldü Wpaşakent yeni nesil yaşam alanları, 24 saat güvenlik personelinin olacağı Bandırma’nın tek yaşam kompleksi olacak. Kendine özel 40 araçlık otoparkı, otomatik jeneratör desteği, siteye ait özel spor salonu, çocuklar için oyun ve film salonu, peyzaj düzenlemeleri, cafetaryası ve iş dünyasının seçkin markalarının yer alacağı iş yerleri ile Wpaşakent projesinin Paşabayır Mahallesi’nin çehresini değiştireceği düşünülüyor.

WPAŞAKENT KONUTLARI KURUMSAL SATIŞ TEMSİLCİLİĞİ MAK EMLAK’TA

Bölgemizde kurumsal gayrimenkul danışmanlığı anlamında Bandırma markası olma yönünde hızla ilerleyen Mak Emlak Kurumsal Gayrimenkul Danışmanlığı adına konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Mak Bandırma’nın her geçen gün yatırım alan bir şehir olduğunun altını çizerek Bandırma’da proje üreten kurum ve kuruluşlar ile sürekli irtibatta olduklarını ve bu süreçte şubeleşerek büyüdüklerini belirtti. Geçtiğimiz günlerde Balıkesir merkezde ilk şube açılışını gerçekleştiren Mak Emlak bundan sonraki dönemlerde Yalova ve Çanakkale’de franchsing yönetimi ile şubeleşmeye gideceklerinin altını çizdi.

AŞK İLE ÇALIŞAN BİR PROJE EKİBİ

Wpaşakent Projesi’nde BG Proje Grubu şirket yöneticilerine kendilerini tercih ettikleri için teşekkür eden Ertan Mak “İyi işler iyi kişiler ile oluyor. Bir insan iyi bir proje üretmesi ve yönetmesi için meslek aşkı ile çalışmalı ve Ben BG Grup Proje Müdürü Barış Bey’de bunu inşaat şantiyesini ilk ziyaret ettiğim anda gördüm. Wpaşakent Konutları inşaat şantiye alanı gerek müşterilerimiz gerek bireysel olarak her ziyaret ettiğimiz zamanda bu ekip adeta bir sanat eseri inşa ediyor. Bir ressam inceliğinde çalışan bu ekibin bu büyük proje karşılaştıktan sonra bizlere aşırı bir heyecan aşılandı. Wpaşakent yeni nesil yaşam konutları projesinde bizleri tercih ettikleri için Alp Şerbetçiler ve Barış Gülmüş’e bizleri tercih ettikleri için yeniden teşekkür ederim” dedi.

BARIŞ GÜLMÜŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ