Genç Bayrak Gazetesi

Bigadiç Belediyesinden 80 Muhtara Bisiklet

Bigadiç Belediyesinden 80 Muhtara Bisiklet

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında fiziksel aktivite bilincinin geliştirilmesi ve farkındalığın arttırılması ile toplumun hareketli yaşam konularında teşvik edilmesi amacı ile muhtarlara bisiklet dağıttı.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat”ı teşvik etmek için bisikletlerin vatandaşımızın hizmetine ve amacına uygun kullanılması büyük önem arz etmektedir. Bu bilinçle tüm muhtarlarımızı ve halkımızı bisikletleri kullanmaya davet ediyor, sağlıklı yaşamlar diliyorum.” dedi.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu tarafından takdim edilen bisikletlerini alan Muhtarlar ise “Belediye Başkanımızın başlattığı bu proje “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında sağlıklı bir yaşam projesi içinde atılan son derece önemli bir adımdır. Bizler de mahallelerimizde bu proje’nin yaygınlaşmasını vatandaşlarımıza anlatarak katkılarda bulunarak kampanyaye desteklerimizi devam ettireceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ