Genç Bayrak Gazetesi

Bilgi Parkı Etüt Eğitim Merkezi Öğretmenler Günü’nü kutladı

Bilgi Parkı Etüt Eğitim Merkezi Öğretmenler Günü’nü kutladı

Bilgi Parkı Etüt Ve Eğitim Merkezi kurucularından Sibel Ertem ve Hasan Ertem, geleneksel olan Öğretmen Günü kahvaltısını gerçekleştirdi. Eğitimde her zaman öncelikle kaliteyi esas alan Etüt Merkezi Bandırma’ya yeni bir soluk getirdi.

Özel Bilgi Etüt Parkı Etüt ve Eğitim Merkezi, hafta içi ilkokul 1.,2.,3. ve 4. sınıf öğrencilerine satranç, İngilizce, halk oyunları, jimnastik, görsel anlatım, sunu ve proje çalışmaları sunmaktadır.
Ev ve okul ortamını birleştirmeyi amaçlayan Özel Bilgi Etüt Parkı Etüt ve Eğitim Merkezi bu bağlamda bilgi ve beceri edinme, sağlıklı beslenme, güvenli servis ulaşımı ve kapalı teneffüs alanıyla aile ortamını okulla birleştirmeyi amaçlıyor.
Etüt merkezinin kurucularından Sibel Ertem ve Hasan Ertem “Eğitim materyalleri ile donatılmış dersliklerde sınıf öğretmenlerimizin gözetiminde çalışmalar yapıyoruz. Kültür gezileri, sinema günleri ve ödüllü turnuvalar düzenliyoruz. Her yıl çalışmalarını farklılaştırarak sürdürmeyi amaç eden kurumumuz 2015-2016 eğitim-öğretim yılında zeka oyunları, modern danslar, hızlı okuma tekniği dersleriyle konseptini zenginleştirecektir.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
cialis super active https://www.topdrugscanadian.com/buy-cialis-super-active-online/
buy bimat without prescription