Genç Bayrak Gazetesi

CHP Balıkesir İl Başkanı Ender BİÇKİ’den teşekkür ziyareti

CHP Balıkesir İl Başkanı  Ender BİÇKİ’den teşekkür ziyareti

Bandırma ilçe teşkilatına ziyarette bulundu. İl başkanı BİÇKİ, ziyaretinin amacı ve hedefleri hakkında konuşmalarda bulundu.
İl başkanı BİÇKİ,  ilk ziyaretine Bigadiç, Sındırgı ile başladı. Gönen, Manyas, Erdek ve sonrasında Bandırma Cumhuriyet Halk Partisi ilçe teşkilatlarına teşekkür mahiyetinde ziyarette bulundu. Susurluk ilçe teşkilatını ziyareti planları arasındaydı fakat hava koşulları nedeniyle plan gecikmeli devam etti.
Bandırma CHP ilçe teşkilatı Başkanı Atilla ATAKAY  ağırladı. Konuşmasını yapmak üzere Balıkesir il başkanı Ender BİÇKİ ;’’ Çok güzel bir il kongresi yaptık. Amacımız Balıkesir’de daha dinamik daha atak, eylemde bulunmak ve siyaseti sürdürmek olacaktır.20 ilçe ile kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla bir ekip olarak bir hedefe odaklanmış birbirine güvenen Balıkesir’i 2019 hedefine hazırlamaktır. Bu amaçla yola çıktık. Birlik ve beraberlik içerisinde Balıkesir’de partinin 1.inci parti yapmak 2019 yılında olacak seçim için birlik beraberlik çağrısında bulundu. Bandırma ilçe teşkilatına çok teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ