Genç Bayrak Gazetesi

CHP Karesi 2.Bilgilendirme Ve Danışma Toplantısı Yapıldı

CHP Karesi 2.Bilgilendirme Ve Danışma Toplantısı Yapıldı

Emek Sineması’nda CHP Karesi İlçe Örgütünün düzenlemiş olduğu Bilgilendirme ve Danışma toplantısına Başkanı Onur AYAN’ın konuşması damga vurdu.CHP İl Yönetiminin tam kadro katıldığı toplantıda birlik ve beraberliğin ön plana çıkması başkan Onur Ayan’ın göreve gelmesi ile örgütte ki heyecan ve olumlu değişim olarak algılandı.

CHP Karesi İlçe Başkanı Onur AYAN; 2015 Aralık ayında yapılan İlçe başkanlığı seçimlerine üç aday ile girmiş bir oy fark ile başkanlığı kazanmıştı. Geçen süreç içerisinde yine Bilgilendirme ve Danışma toplantısı yapmış ve partililere çalışmaları hakkında bilgi vermişti.

Açılış konuşmasını yapan CHP İl Başkanı Ender BİÇKİ; CHP Karesi İlçe Örgütünün çalışmalarından çok memnun olduğunu ve partililerimizin desteğini hiçbir zaman esirgememesi gerektiğini söyledi.

Toplantı da konuşmasında Onur AYAN; “Yönetimimdeki ve bize destek veren bütün partili kardeşlerimizin gayretiyle Karesi’de bir ilki gerçekleştirdik ve Karesi’ye taze bir kan olduk.Toplumsal nedenlerle ve özellikle AKP’nin kadrolaşmasıyla birlikte Karesi’de meydana gelen işsizlik gibi bir takım sorunları çözmeye çalıştık.

Bunun yanında özellikle köylümün yaşadığı problemlerin ortadan kaldırılması için de büyük çaba sarfediyoruz. İnanıyorum ki bizim dönemimizde yapılan çalışmalar bir sorunu çok daha farklı yerlere getirdi. Biz bu dönemde yapılan çalışmalarla çok önemli yerlere geldik ve bu çalışmaların sonucunu alacağız ilk Belediye seçimlerinde Karesi Belediyesini alarak bunu hep beraber göreceğiz.

Biz CHP Karesi teşkilatı olarak seçime 1 ay kala araziye çıkmacağız dedik. Sanki hergünün ertesi seçim varmış gibi vatandaşlarımızın yanında; gerek verdiğimiz seminerlerde, gerek hayırlarda,düğünlerde,taziyelerde gerekse tarla da, bağda,bahçede,kıraathanede biraraya geldik ve onlara kendimizi anlatarak güvenlerini sağladık ve sıkıntılarına her platformda destek olduk ve olmaya da çalışacağız. Karesi’de ki bütün vatandaşlarımızın dertlerini dinleyecek ve çözüm arayacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ