Genç Bayrak Gazetesi

Çocuklarımız En Değerlilerimiz

Çocuklarımız En Değerlilerimiz

Çocuklarımız bizim geleceğimizin teminatıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin asıl sahipleri çocuklarımızdır. Bizler emanetçi olarak onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak zorundayız. Bu bilinçle ve bu amaçla çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Çocuklarımızın gelişim sürecinde oyunun önemli yer tuttuğunu biliyoruz. Çocuklarımızın oyun oynayabileceği alanlardan biri olan çocuk parklarının yapımına önem veriyoruz. Parklarda kullanılan plastik malzemenin insan sağlığına zarar vermeyenini, belgeli ve sertifikalı olanlarını seçiyoruz.

Yerel seçimlerden sonra Bandırmamızın mahallesi olan köylerimizde park yapımını gerçekleştiriyoruz. Şu ana kadar kent merkezimizde ve kırsal mahallelerimizde toplam 86 adet çocuk parkını çocuklarımızın hizmetine sunduk. Daha önce yapılan parklarında bakımlarını yaptık. Yeni yapılan parklarımızın da kısa sürede zarara uğratıldığını üzülerek görüyorum. Zarar verenlerin küçük çocuklarımız olmadığını biliyorum. Parklarımızı korumak yönünde herkesi daha hassas olmaya davet ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ