Genç Bayrak Gazetesi

Dursunbey’de Halep İçin Yardım Kampanyası

Dursunbey’de Halep İçin Yardım Kampanyası

Dursunbey’de başlatılan Halep’e yardım kampanyası ilk günden yoğun ilgi gördü. Vatandaşlar bir bir birinden farklı yardım malzemelerini yardım toplama merkezine ulaştırdı.

Balıkesir’in Dursunbey İlçesinde başlatılan Halep’e yardım kampanyasına ilgi yoğun oldu. Kampanyanın ilk gününde vatandaşlar giyim, gıda, bebek bezi, bebek maması, battaniye ve günlük olarak kullanılabilecek birçok yardım malzemesini kaymakamlık karşısındaki yardım toplama merkezine getirdi.

Gönüllü bir çok vatandaşın da yardım toplama merkezinde yardımı ile nizami bir şekilde ayrılan yardım malzemeleri paketlenerek hazırlandı. Dursunbey Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürü Fahri Bahçavan konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Bugün Sayın Belediye Başkanım Ramazan Bahçavan’ın talimatı ile Halep’te zulüm gören kardeşlerimize yönelik yardım kampanyası başlattık. Kampanyamızın ilk gününde vatandaşlarımızın ilgisi oldukça yoğun oldu. Ben sahsım ve Belediye Başkanım adına destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca burada gönüllü olarak çalışan tüm vatandaşlarımıza da teşekkürü borç biliyoruz. Kampanyamız kapsamında her türlü giyim, gıda, çocuk bezi ve günlük olarak kullanılacak eşyaları kabul ediyoruz. Özellikle sosyal medyada ikinci el eşya konusunda yanıltıcı bazı söylemler çıkmış Biz burada kullanılabilecek her türlü ikinci el dahil eşyayı da kabul ediyoruz. Kampanyamız bu hafta içerisinde de devam edecektir” dedi.

Kaymakamlık karşısında devam eden yardım kampanyasında toplanacak olan malzemeler tırlar ile Halep’e gönderilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
cheap cialis super active https://www.topdrugscanadian.com/buy-cialis-super-active-online/