Genç Bayrak Gazetesi

Edremit Belediyesi’nden çözüm odaklı hizmet Belediye vatandaşın ayağına gidiyor

Edremit Belediyesi’nden çözüm odaklı hizmet  Belediye vatandaşın ayağına gidiyor

Edremit Belediyesi Gezici Halk Masası ile vatandaşın ayağına gidiyor. Mahalleleri dolaşan Gezici Halk Masası ile vatandaşlar her türlü iş ve işlemi belediyeye gitmeden yapabiliyorlar.

Edremit Belediyesi’nin belediyeyi vatandaşın ayağına götüren Gezici Halk Masası mahalleleri dolaşmaya devam ediyor. Çözüm odaklı bir hizmet anlayışı ile belediyenin mobil şubesi gibi hizmet veren Gezici Halk Masası’nda belediye ile ilgili iş ve işlemler yapılırken, vatandaşların istek, şikâyet ve önerileri ilgili müdürlüklere hemen iletilerek hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuluyor. Sosyal demokrat belediyeciliği adım adım Edremit’te uygulamaya koymaya başladıklarını ifade eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, bu uygulama ile başta kırsal mahalleler olmak üzere 47 mahallede vatandaşların belediyeye değil, belediyenin vatandaşın ayağına gittiğini ifade etti. Gezici Halk Masası’nın her gün bir mahalle muhtarlığı önünde hizmetine devam ettiğini söyledi.

GEZİCİ_HALK_MASASI (2) GEZİCİ_HALK_MASASI (3) GEZİCİ_HALK_MASASI (4) GEZİCİ_HALK_MASASI (5) GEZİCİ_HALK_MASASI (6) GEZİCİ_HALK_MASASI (7) GEZİCİ_HALK_MASASI (8) GEZİCİ_HALK_MASASI (9)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ