Genç Bayrak Gazetesi

Edremit CHP’den Başkan Saka’ya nezaket ziyareti

Edremit CHP’den Başkan Saka’ya nezaket ziyareti

    Göreve yeni seçilen CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel ve yönetim kurulu üyeleri Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkan Kamil Saka yeni yönetime başarılar dileyerek ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Yusuf Sel, yapılan ziyarette belediye hizmetleri ve siyasi faaliyetler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. CHP İlçe Başkanı Yusuf Sel, Belediye Başkanı Kamil Saka’nın kesintisiz olarak uzun yıllar yaptığı Belediye Başkanlığı ile çok önemli bir deneyime sahip olduğunu belirterek; “Balıkesir’in büyükşehir olmasının ardından, sınırları büyüyen Edremit’te 68 yıl aradan sonra partimizin seçim kazanmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. Deneyimli Başkanımız Kamil Saka’nın tecrübesini de kullanarak ilçesi için en iyisini yapacağına inanıyoruz.
Başkan Saka’ya ve tüm meclis üyelerine başarılar diliyoruz” dedi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, “Büyüyen ve gelişen Edremit’imizi çağdaş ve marka bir kent haline getirmek için çalışıyoruz. 2016 yılında da yatırımlarımıza hız vererek ilçemizin ihtiyacı olan hizmetleri halkımızla buluşturacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ