Genç Bayrak Gazetesi

EFOD, Nazmi Kılıçer’i Konuk Etti

EFOD, Nazmi Kılıçer’i  Konuk Etti

Düzenli olarak yaptığı etkinliklerde fotoğraf camiasında öne çıkmış kişileri ağırlayan EDFOD 24 Kasım 2016 tarihinde bu kez de Fotoğraf Camiasının çok yakından tanıdığı, fotoğraf makinelerinin ordinaryüs profösürü olarak kabul edilen, TRT tarafından hakkında belgesel film yapılan, namı dünyaya yayılmış bir kişiyi, ustayı, Nazmi KILIÇER’i konuk etti.

Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Şimşek etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada; “Ünü dünyaya yayılmış bir kişiyi derneğimizde konuk etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çok genç olan EDFOD yaptığı etkinlikler ile hep ileriye gitmeyi hedef edindi. Bundan sonra da fotoğraf dünyasında öne çıkmış isimleri derneğimizde konuk etmeye devam edeceğiz. Görüştüğümüz isimler var, halkımıza sürprizlerimiz olacak. Etkinliklerimiz ücretsiz olup tüm halkımızı etkinliklerimize bekliyoruz” dedi.

“Geçmişten günümüze fotoğraf” konulu söyleşi sonunda Nazmi Kılıçer’e günün anısına EDFOD Yönetim Kurulu Başkanı tarafından teşekkür belgesi takdim edildi ve anı fotoğrafı çekildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ