Genç Bayrak Gazetesi

Emniyet Müdürü Gözyaşlarını Tutamadı

Emniyet Müdürü Gözyaşlarını Tutamadı

Zeytinburnu’nda vatandaşlar, cumartesi günü Beşiktaş’ta yaşanan terör saldırısında şehit olan ve yaralanan polis ve sivil vatandaşlar için 15 Temmuz Meydanı’nda toplandı. Kalabalığın emniyet binasına taziye ziyareti sırasında Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürü Erdem Torlak gözyaşlarına hakim olamadı.

Beşiktaş ve Bursaspor arasında oynanan maçın hemen ardından çevik kuvvet polislerine yönelik düzenlenen iki terör saldırısında şehit düşen polis ve sivil vatandaşlar için Zeytinburnulu vatandaşlar ilçe meydanında toplandı. 15 Temmuz Meydanı’nda toplanan kalabalığa seslenen Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, “Mücadele verirken hayatını kaybeden şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyoruz. Rabbim, inşallah ahirette, cennette bizleri onlarla birlikte buluştursun. Hainler bilsin ki bu hadiseler, bizim birlik ve beraberliğimizi daha da kuvvetlendirmektedir. Yüreğimiz yanıyor, ancak Allah’ın izniyle vatan sevgimiz, bayrak sevgimiz o hainlere yaşadıkları yerleri dar edecektir.” ifadelerini kullandı.

ZEYTİNBURNU TERÖRE KARŞI TEK YÜREK OLDU

Başkan Murat Aydın’ın önderliğinde meydanda toplanan yüzlerce vatandaş daha sonra terör saldırısında hayatını kaybeden polis ve vatandaşlar için Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yürüdü. Emniyet Müdürlüğü binasında karşılanan Başkan Aydın ve beraberindeki vatandaşlar, İlçe Emniyet Müdürü Erdem Torlak’a taziye ziyaretinde bulunup polis teşkilatının yanında olduklarını belirtti. Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette Emniyet Müdürü Erdem Torlak gözyaşlarını tutamadı
.
“HERKES YANINDAKİNE SARILSIN”

“Polise uzanan eller kırılsın” sloganları atan Başkan Aydın öncülüğündeki vatandaşlar, Aydın’ın “Gün birlik günüdür, herkes yanındakine sarılsın” çağrısının ardından yanlarındaki tanımadıkları insanlara sıkı sıkı sarıldı. Taziye ziyaretinde kısa bir konuşma yapan Başkan Aydın, konuşmasının ardından şehit düşen polis ve sivil vatandaşlar için Kur’an tilaveti gerçekleştirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ