Genç Bayrak Gazetesi

ENGELLİLER HAFTASI BURHANİYE’DE KUTLANDI

ENGELLİLER HAFTASI BURHANİYE’DE KUTLANDI
  • 14 Mayıs 2022, 07:30

10-16 Mayıs Engeller Haftası, Burhaniye Ticaret Odası Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrenci ve öğretmenleri tarafından düzenlenen programla kutlandı. Programa Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, Burhaniye Belediye Başkan Vekili Rıfat Özyolcu, Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel, Emniyet Müdürü Yasin Dikmetaş, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alim Burak Çelik, protokol müdürleri ve veliler katıldı.
Okulun çok amaçlı salonunda özel eğitim öğrencileri tarafından gerçekleştirilen gösteriler öncesi günün anlamına yönelik Özel Eğitim Öğretmeni Mehmet Baran tarafından konuşma gerçekleştirildi. İstiklal Marşı ve Saygı duruşunun ardından özel eğitim öğrencileri, dans, ritim, resimli koreografi ve spor gösterilerini sundu.
Programın devamında Özel Eğitim Okulu Öğretmenler Korosu ve Orkestrası katılımcılara bir konser sundu. Koroya özel eğitim öğrencileri de eşlik ederek öğretmenleriyle birlikte şarkılar seslendirdi.
Engelliler Haftası programı sonrası Burhaniye Belediye Başkan Vekili Rıfat Özyolcu Burhaniye Ticaret Odası Özel Eğitim Okul Müdürü Mehmet Özkan’a çiçek ve hediye takdim ederek engelliler haftasını kutladı.
/Ersen Taguşar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ