Genç Bayrak Gazetesi

Hastanelerde Dizel Jeneratör Kullanımı Önemli!

Hastanelerde Dizel Jeneratör Kullanımı Önemli!

Elektrik ihtiyacının hayati önem taşıdığı hastanelerde yüksek kalite ve kesintisiz enerji kullanımı son derece önemli. Her alanda kesintisiz enerji sunan Aksa Jeneratör, ihtiyaç türüne göre ürettiği jeneratörlerle hastanelerde güvenliği ön planda tutuyor.

Hastanelerde elektrik enerjisinin kesintisiz sağlanması, özellikle hayati öneme sahip acil müdahale gerektiren birimler açısından önem taşıyor. Ameliyathaneler, yoğun bakım odaları, acil servisler ve laboratuvar gibi birimler acil müdahale gerektirdiğinden kesintisiz elektrik enerjisine sahip olunması zaruriyet haline geliyor. Hastanelerde yaşanan elektrik kesintilerine karşı hastanelerin yüzde 70 oranında enerjisini sağlayacak güçte dizel jeneratör kullanılması gerekiyor.

Hastanelerde Dizel Jeneratör Kullanımı Önemli
Türkiye’de hastanelerde sıklıkla yaşanan elektrik kesintileri ile ilgili Aksa Jeneratör Genel Müdür Alper Peker “ Hayatı olumsuz etkileyen elektrik kesintileri hastanelerde yaşandığı takdirde çözümünü de beraberinde getirmelidir. Hastanelerdeki yoğun bakım üniteleri ve acil servisler hayati önem taşıdığından en ufak bir elektrik kesintisinde bile ciddi problemlerle karşılaşılabiliyor. Son dönemlerde de hastanelerde sıkça rastlanan kesintiler sonrası jeneratörlerin yetersiz kalması enerji güvenliğinin sağlanmasına daha büyük özen gösterilmesi gerektiğine dikkat çekiyor. Dizel jeneratörler yüksek volt elektrik ihtiyacını karşıladığından hastane gibi hayati önem taşıyan yerlerdeki elektrik kesintilerinde hızlıca devreye girer. Jeneratörlerde kesintisiz enerji sağlayabilmek için jeneratörlerin düzenli olarak bakımının sağlanması gerekiyor. Jeneratör alırken servis sonrası hizmet konusuna hassasiyet göstererek, gereken tüm bakımları düzenli yapan doğru jeneratör markası tercih edilmelidir. ” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
buy suhagra online https://www.topdrugscanadian.com/buy-suhagra-online/
over the counter strattera amazon https://www.canadianrxonpharmacy.com/buy-strattera-online/