Genç Bayrak Gazetesi

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
  • 04 Aralık 2020, 07:06

Ülkemiz genelinde eş zamanlı olarak düzenlenen Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı, Bandırma’da da Kaymakam Günhan YAZAR başkanlığında yapıldı.

“25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” kapsamında toplumsal farkındalığın artması, koordinasyon ve işbirliğinin güçlendirilmesi faaliyetlerinin ön plana çıkarılması amacıyla Kaymakamlık Makamında gerçekleştirilen toplantıya; Kaymakam Günhan YAZAR, Belediye Başkan Yardımcısı Ozan ONUR, Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt DEMİRDAŞ, Onyedi Eylül Üniversitesinden Doç. Dr. Aybeniz AKDENİZ AR, İlçe Jandarma Komutanı Yb. Mahir MAVİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu ASLAN, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Başak ŞEN ILGAZ ve İlçe Sosyal Hizmet Müdürü katıldı.

Kadına yönelik şiddetle ilgili farkındalığın arttırılması, koordine edilmesi, takip ve izleme konularında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan toplantıda, sunumların ardından kadına yönelik şiddet hususunda kurumlarca ilçemizde yürütülen çalışmaların görüşülüp değerlendirilmesi ile sona erdi.
/Haber Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ