Genç Bayrak Gazetesi

MANİSA’YI TEMSİL EDEN GENÇ KUĞULAR GRUP İKİNCİSİ OLDU

MANİSA’YI TEMSİL EDEN GENÇ KUĞULAR GRUP İKİNCİSİ OLDU
Manisa Genç Kızlar Kategorisinde İl Birincisi olan Genç Kuğular, güçlü kadrosu, başarılı performanslarıyla Aydın’da gerçekleşen grup maçlarında ikinci oldu.

Seramiksan Spor Kulübü alt yapı takımlarından Genç Kuğular, Aydın Atatürk Spor Salonu’nda oynanan grup maçlarında Manisa’yı temsil etti. Fırtına gibi başladığı sezondaki performanslarıyla Manisa Genç Kızlar Kategorisinde İl Birincisi olan Genç Kuğular, rakipleri Aydın Kavaklı Koleji, Denizli Gençlik Hizmetleri, Bodrum İhtisas Kulübü ve İzmir Rota Koleji ile karşılaştı.

Genç Kuğular, 7 Mayıs Cumartesi günü başlayan grup maçlarının ilkinde karşılaştığı Aydın Kavaklı Koleji karşısında 3-2 mağlup olurken aynı gün rakibi Denizli Gençlik Hizmetleri karşısında 3-1 galip geldi. 8 Mayıs Pazar günü karşılaştığı Muğla Bodrum İhtisas Kulübü’nü 3-1 mağlup eden Genç Kuğular, 10 Mayıs Salı günü karşılaştığı İzmir Rota Koleji karşısında 3-0 mağlup oldu. Aydın’da Manisa’yı temsil eden Genç Kuğular grup ikincisi olarak Manisa’ya döndü.

Seramiksan Spor Kulübü Başkanı N. Bülent Erkul “Seramiksan Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı ve alt yapı takımlarının başarılarıyla gurur duyuyoruz. Sezon boyunca üstün performanslarıyla Manisa Genç Kızlar Kategorisinde İl Birincisi olan Genç Kuğularımız Aydın’da Manisa’yı temsil etti. Grup maçlarını ikinci olarak tamamlayan Genç Kuğularımızı ve teknik ekibi tebrik ediyorum.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ