Genç Bayrak Gazetesi

MHP İlçe Teşkilatı Başkanı’na ziyaret

MHP İlçe Teşkilatı Başkanı’na ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe teşkilatı Başkanı Hakan GÜZEL ile yaptığımız söyleşide Milliyetçi Hareket Partisi’nin 47. yıl kutlaması ve gündemden düşmeyen tüm Türkiye’yi derinden etkileyen şehitlerimiz hakkında düşüncelerini Genç Bayrak ekibiyle paylaştı.

Konuşmasında, Bandırma ilçe başkanı GÜZEL; “Öncelikle Milliyetçi Hareket Partisi’nin 47. yıl dönümünün partimize basın mensuplarına Türkiye Cumhuriyeti ve vatandaşlarına hayırlı uğurlu olmasını ve nice yıllara hep beraber girmeyi niyaz ediyorum.

Malesef bugün güzel şeyler konuşmak isterdim ama memleketimizin her gün artan terör olaylarına karşı hükümetimizin devletimizin yetersiz kalması vatandaşlarımızın gerekli tepkiyi göstermemesi bizi derinden üzmekte. Maalesef bu 47 nci yaşımızı heyecanlı bir şekilde kutlamaktayız. Bugün geri dönüşü olmayan adeta Suriye’den bir farkı olmayan bir güneydoğu anadolu ve doğu anadolu bölgesi yaşamaktayız. Artık haberlerden şehit haberleri hiç eksik olmamakla ve her gün yeni bir şehit acısıyla memleketimizin değişik noktalarında bu acıyı yaşamaktayız. Milliyetçi Hareket Partisi, bu konuda hassasiyetimizi her ortamda dile getirmeye çalışmaktayız. Fakat halkımızın aynı karşılığı görememekteyiz bu noktada hükümetin insanlarımız duygularından, maneviyatından, ilmi düşüncelerinden uzaklaştığını ortaya çıkmaktadır. Siz bugün ilkokul çağındaki çocukların andımızı yollarda, sokaklarda, devletin kurumlarında türkiye cumhuriyeti ibarelerini kaldırırsanız bayrağımıza yapılan bütün saygısızlığı görmezden gelirseniz, akabinde bu vatandaş, ilmi bilgi ve manevi duygularını yoksun hale gelir ve her gün gelen şehit haberlerini tepkisiz kalır. İnşallah bu iyi günlerin güzel günlerin en yakın zamanda memleketimize gelmesini diliyorum.” diyerek sözlerini bitirdi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ