Genç Bayrak Gazetesi

MİMARLAR ODASINDAN RESİM YARIŞMASI

MİMARLAR ODASINDAN RESİM YARIŞMASI

Mimarlar Odası Balıkesir Şubesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle her yıl tekrarlanarak gelenekselleşen İlköğretim Okulları arası Resim Yarışmalarının bu yıl oııyedincisi düzenlenmektedir.

Bu yıl “SEVİMLİ DOSTLARIMIZIN EVLERİ ” teması ile 16 Nisan 2016 Cumartesi günü Bandırma İlköğretim Okulunda 1.-2. sınıf, 3.-4. sınıf, 5.-6. sınıf, 7.-8.

sınıf olmak üzere dört kategoride gerçekleştirilen yarışmanın kazanan eserlerinin sergileneceği Sergi’nin açılışı ve kazanan eserlerin Ödül ‘löreni 23 Nisan 2016 Cuınartesi günü Saat: 17.00’de Belediye Kültür ve Sanat Evinde Yapılacaktır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda anlamlı bir katkı ulacağım Düşündüğümüz yarışma; Ülkenin geleccğiuiu mimarları olarak gördüğümüz çocukları-mızda mimarlık bilincinin oluşmasını ve çocukların mimarlığa dair yalın düşlerin yol göstericiliğinden faydalanmayı amaçlamakladır.

Mimarlar Odası’nın toplumla diyalog ve bütünleşme çabalarının ürünü olan Elkinliğimize tüm misafirlerimizin katılımınızı bekleriz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ