Genç Bayrak Gazetesi

Müdür Zeybek, Genç İş Adamları ile Bir Araya Geldi

Müdür Zeybek, Genç İş Adamları ile Bir Araya Geldi

BAGİAD’ı ziyaret eden Balıkesir Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen olağan genel kurulu sonucunda yönetime seçilen BAGİAD üyelerini tebrik etti. Yönetim kurulu üyelerimiz adına iyi dilekleri için kendilerine teşekkürlerini sunan Başkan Rahmi Kula, “Geçtiğimiz gün yaşanan elim olaydan dolayı duyduğumuz üzüntü tarif edilemez. Ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz. 15 Temmuz darbe girişimiyle birlikte daha da artan terör eylemleri, kanlı saldırılar, öncesinde ve sonrasında yaşanan tüm bu olaylar ülke olarak sabrımızı zorluyor. Her defasında milli irademizle, halkımızın sergilediği birlik ve beraberliğin neticesinde püskürtülen girişimler canımızı acıtmaya devam ediyor. Bu vesile ile şahsım ve dernek üyelerimiz adına şehitlerimize ve ölen sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, Sizlerin nezdinde tüm emniyet teşkilatımıza, şehitlerimizin ailelerine, yakınlarına ve tüm Türk Milletine başsağlığı diliyoruz. Yaralılarımızın da biran önce sağlıklarına kavuşmalarını tüm kalbimizle temenni ediyoruz” dedi.

Ülke olarak çok hassas bir dönemden geçildiğini dile getiren Müdür Cengiz Zeybek, “15 Temmuz gecesi halkımızın ne kadar dirayetli olduğunu, milliyetçi ve vatansever olduğunu herkes gibi bizlerde gördük. Vatandaşlarımız o gece kimsenin tahmin edemeyeceği bir şeyi yaptı ve tepkisini belli etmek için sokaklara çıktı. Bu ve bunun gibi halkımızın verdiği tepkiler sanıyorum ki terör örgütünü biraz daha korkutacaktır. Hainlerin ve arkalarında yer alan güçlerin mutlaktır ki cezası ağır olacaktır. Millet olarak bizler, birbirimize saygı gösterip sağduyulu davranarak teröre karşı birlik olmalıyız” dedi.

Yönetim kurulu üyelerimizin kendileri tanıtmasının ardından, Balıkesir ile ilgili düşüncelerini de dile getiren Sayın Cengiz Zeybek, Balıkesir halkının uydaş, iletişime açık ve samimi olduklarını ayrıca etnik yapısı bozulmamış homojen bir toplum olan Balıkesir halkının diğer illere oranla suç algısının daha düşük olduğunu, bunun da kendisini son derece memnun ettiğini dile getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ