Genç Bayrak Gazetesi

Özel Bilgi Etüt Parkı Etüt ve Eğitim Merkezi bu sene oldukça iddialı

Özel Bilgi Etüt Parkı Etüt ve Eğitim Merkezi bu sene oldukça iddialı

“Çocuklar Hayalimizdir” şiarıyla 10 Eylül 2013 tarihinde Bandırma Paşakent Mahallesi’nde Milli Eğitim Bakanlığı onayıyla eğitim öğretim hayatına başlayan Özel Bilgi Parkı Etüt ve Eğitim Merkezi, ilköğretim alanında faaliyet veriyor.
Özel Bilgi Etüt Parkı Etüt ve Eğitim Merkezi, hafta içi ilkokul 1.,2.,3. ve 4. sınıf öğrencilerine satranç, İngilizce, halk oyunları, jimnastik, görsel anlatım, sunu ve proje çalışmaları sunmaktadır.
Ev ve okul ortamını birleştirmeyi amaçlayan Özel Bilgi Etüt Parkı Etüt ve Eğitim Merkezi bu bağlamda bilgi ve beceri edinme, sağlıklı beslenme, güvenli servis ulaşımı ve kapalı teneffüs alanıyla aile ortamını okulla birleştirmeyi amaçlıyor.
Etüt merkezinin kurucularından Sibel Ertem ve Hasan Ertem “Eğitim materyalleri ile donatılmış dersliklerde sınıf öğretmenlerimizin gözetiminde çalışmalar yapıyoruz. Kültür gezileri, sinema günleri ve ödüllü turnuvalar düzenliyoruz. Her yıl çalışmalarını farklılaştırarak sürdürmeyi amaç eden kurumumuz 2015-2016 eğitim-öğretim yılında zeka oyunları, modern danslar, hızlı okuma tekniği dersleriyle konseptini zenginleştirecektir.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ