Genç Bayrak Gazetesi

Şehidimiz var

Şehidimiz var

Susurluk İlçesine Kayıtlı Komiser Yardımcısı Zekeriya BİLGEN, Diyarbakır’ın Sur İlçesinde şehit olmuştur.
İnşaatlarda usta olarak çalışan Yusuf Bilgen’in dört çocuğundan biri olan Özel Harekat polisi Zekeriya Bilgen, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde teröristlerle girdiği çatışmada yaralandı. Evli ve 4 çocuk babası olan Komiser Yardımcısı Bilgen kaldırıldığı hastanede şehit oldu.
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nde Özel Harekat Polisi olarak görev yapan Zekeriya Bilgen’in şehit düştüğü haberi, Susurluk İlçesi’ne bağlı Yenimahalle’deki baba evine ulaştı. Annesi bir süre önce vefat eden polis Zekeriya Bilgen’in babası Yusuf Bilgen acı haberi yanında kalan torunu Yunus Emre Bilgen’le birlikte aldı. Diğer 3 kardeşi ve annesi Diyarbakır’da babasının yanında kalırken, kendisi dedesinin yanında Susurluk’ta kalan 22 yaşındaki Yunus Emre de dedesiyle birlikte acı haberle yıkıldı. Evlerine ve mahalleye dev Türk bayrağı asılan Bilgen ailesi gün boyunca taziyeleri kabul etti.
Şehidimizin İlimize nakil ve defin işlemleri ile ilgili gerekli tedbirler alınmıştır. Komiser Yardımcısı Zekeriya BİLGEN’in naaşı bugün Susurluk İlçesi Çarşı Camii’nde kılınacak cuma namazına müteakip Şehir Kabristanlığı’nda bulunan Şehit Mezarlığında defnedilecektir.  Komiser Yardımcısı Zekeriya BİLGEN ve tüm Şehitlerimize Allahtan Rahmet Kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ