Genç Bayrak Gazetesi

SINDIRGI’DA CHP RÜZGARI

SINDIRGI’DA CHP RÜZGARI

Chp İl Başkanı Ender Biçki beraberinde il yöneticileri, milletvekili Ahmet Akın,Sındırgı İlçe başkanı Mitat Gezgin ve ilçe yönetimi ile birlikte Sındırgı’nın Nara,Umurlar Yüreğil,Emendere,Işıklar, ve Süller köylerinde vatandaşlarla buluştu.Umurlar köyünde bir vatandaşımızın hayrına katılan Ender Biçki ve beraberindekiler daha sonra gittikleri Işıklar köyünde düğüne katılarak vatandaşlarla buluştu.Gittikleri bütün köylerde yurttaşların büyük sevgisi ve ilgisiyle karşılaşan Biçki ve Akın vatandaşların sorunlarını da dinledi.

Gittikleri her her yerde kendilerine sıkıntılarını ileten köylü yurttaşlarımız ürünlerinin para etmediğini,büyük sıkıntı yaşadıklarını ifade ettiler.

Köylülerimizin sorunlarını dinledikten sonra köylü vatandaşlarımıza seslenen Biçki Türkiye’nin iyi yönetilmediğini,AKP hükümetinin ülkemizin gerçek sorunlarıyla ilgilenmek yerine Başkanlık sistemiyle ülkemizin gündemini meşgul ettiğini söyledi.

Biçki” Başkanlık sisteminin ülkeyi eyaletlere ayırma ve bölme projesi olduğunu ve ülkemizi asla böldürmeyeceklerini” ifade etti.

KÖYDEKİ VATANDAŞLARIMIZIN
SUYUNDAN ELİNİZİ ÇEKİN

“Köyde yaşayan vatandaşlarımızın en önemli sorunlarından birinin yüksek su faturaları olduğunu belirten Biçki” Köylü yurttaşlarımız yerel seçim öncesi su parası almayacaklarını söyleyen AKP’li büyükşehir belediye başkanının kendilerini kandırdıklarını ve şimdi su parası aldıklarını” söyledi.Köylerine kendi imkanları ile getirdikleri suyu belediyenin sayaç bağlayarak su parası tahsil etmelerine isyan ettiklerini ifade eden Biçki” birde su faturasının üstüne, bağlanan sayaç paralarının da kendilerinden tahsil edilmesinin zorda olan köylü vatandaşlarımızı daha da zora soktuğunu” ifade etti.

Biçki” Ülkemizde huzurun,kardeşliğin ve birlikte yaşamanın tek yolunun CHP iktidarı olduğunu ve artık CHP iktidarının zamanı geldiğini”ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ