Genç Bayrak Gazetesi

Esnaf’a Anadolu Hayat Emeklilik

Esnaf’a Anadolu Hayat Emeklilik

Anadolu Hayat Emeklilik’ten Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birliği’ne grup emeklilik planı..

Bireysel Emeklilik Sistemi’nin öncü şirketi Anadolu Hayat Emeklilik, Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birliği’ne özel grup emeklilik planı hazırladı. 20 Nisan Pazartesi günü düzenlenen imza törenine Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birliği Başkanı Fehmi Erdem, İş Bankası Bölge Satış Müdürü Ali Olcay, İş Bankası Yeni Sanayi Sitesi Müdürü Murat Sedat Dernek, İş Bankası Bölge Satış Müdür Yardımcısı İbrahim Erdoğan’ın yanısıra Anadolu Hayat Emeklilik Bölge Satış Yönetmeni Umut Yılmaz ve Gelecek Planlama Uzmanı Gülben Ceyhan da katıldı.
Balıkesir il ve ilçelerindeki Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ve üyeleri ile aileleri hazırlanan özel grup emeklilik planı ile bireysel emeklilik sistemine katılıp, iyi bir gelecek için bugünden yatırıma başlayacaklar. Balıkesir il ve ilçelerinde Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birliği kapsamında 86 odaya bağlı 39.000 üye bulunuyor.
1 Ocak 2013 tarihi itibariyle başlayan yasal düzenlemelerle birlikte Bireysel Emeklilik Sistemi’nde kamu teşviki, tüm katılımcıların kolaylıkla yararlanabileceği daha etkin bir yapıya kavuştu. BES’te sağlanan teşvik sadece vergi mükelleflerinin kullanabileceği bir avantaj olmaktan çıkarılıp, daha geniş bir katılımcı kitlesinin yararlanabileceği bir modele kavuşturuldu. Devletin herkese yüzde 25 oranında bir katkı sağlaması neticesinde, özellikle, ev hanımı, esnaf, öğrenci, çiftçi, emekli gibi vergi avantajını kullanma imkânı olmayan kişilerin sisteme olan ilgisi katlanarak artıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
soft cialis online https://www.topdrugscanadian.com/buy-cialis-soft-online/