Genç Bayrak Gazetesi

Osman Tekmeci’den dillere destan düğün

Osman Tekmeci’den dillere destan düğün

AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu’nun 2002 yılından bu yana danışmanı olan ve Balıkesir’de AK Parti’nin kurulduğu ilk yıllarda da İl Gençlik Kollarıyla, İl Yönetiminde görev almasıyla tanınan Osman Tekmeci, gönlünü kaptırdığı Burhaniye’nin Duranlar mahallesinin en güzel kızlarından Yasemin Berberoğlu ile dillere destan bir düğünle hayatını birleştirdi.

AK Partinin sevilen ismi Osman Tekmeci’nin; Yasemin Berberoğlu ile Balıkesir’deki; Balkonuk Center’da düzenlenen düğününe AK Parti Camiası tam kadro olarak yerini aldı.
Muhteşem düğünde; çiftin nikahını Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur kıyarken, nikah şahitliklerini ise; Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, AK Parti’nin eski İl Başkanı Mahmut Poyrazlı ve Mahir Safa Yalın üstlendi.
Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan, Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Uslu’nun yanı sıra Gömeç Ak Parti İlçe yönetiminden Tahsin Akman ve Mesut Derdemez, Gömeç Ak Parti’nin eski İlçe Başkanı Orhan Gürtepe, Kozaklı Tarım firmasının sahibi Osman Can ve Paksoy İnşaat’ın sahibi Uğur Paksoy da Osman ve Yasemin Tekmeci’yi en mutlu gününde yalnız bırakmadı.
Aynı zamanda Anneler Günü de olan 10 Mayıs Pazar günü saat 14.30’da başlayan düğün de çiftin mutluluğu ise adeta gözlerinden okunuyordu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
buy super p force online http://www.topdrugscanadian.com/buy-super-p-force-online/